Ballina Aktualitet Berisha publikon videon shokuese: A ekziston në Europë një gojë publike si...

Berisha publikon videon shokuese: A ekziston në Europë një gojë publike si kjo përveçse në spitale psiqiatrike!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të një interviste të Edi Ramës, ku ai vetëm fyen, tallet përbuz, etiketon dhe shan kundërshtarët politikë.

Berisha shkruan në një postim në Facebook se, ata që sot fajësojnë Europën për shkak të Edvinit, të pyesin vehten a ekziston në Europë apo në vendet e lira një gojë publike si kjo përveçse në spitale psiqiatrike!

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ne tualetin e Kol Balles!

Ndiqeni ne tualetin e Kol Balles “oratorin “, i cili kudo qe shkon merr edhe halet e familjes ne goje!

Njerezisht ju lutem atyre qe sot fajesojne Europen per shkak te Edvinit, pyetni vehten a ekziston ne Europe apo ne vendet e lira nje goje publike si kjo perveçse ne spitale psiqiatrike?? sb

Exit mobile version