Berisha ironi me Ramën dhe Ballën: Nga Brukseli rrenat duken më të ëmbla!

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka ironizuar dyshen e rilindase Edi Rama dhe Taulant Balla, të cilët kanë udhëtuar sot drejt Brukselit.

Në postimin e tij ish-kreu i qeverisë me ironi shkruan se tani pritet që Rama-Balla të hapin për herë të katërt negociatat dhe të mashtrojnë sërish duke thënë se kushtet i kërkuan vetën, nuk na i vendoi Europa.

Ppstimi i ish-Kryeministrit Berisha

Nga Brukseli rrenat duken me te embla

Ndaj o burra ne Bruksel per te mashtruar shqiptaret se kushtet nuk na i vune te tjeret por i vura vet!

Miq, dyshja famezeze Edvin Xibraka dhe Taulant Bego Yaris u nisen me te katra per ne Bruksel per te brohoritur nga Brukseli se kushtet nuk na i vune te tjeret, ato i kerkuam vet dhe rrofshin kushtet, negociatat u hapen.