Berisha reagon pas reportazhit të Rai3: Xibraka e Olsit pika botërore e mjaltit për Kokainën!

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas publikimit të reportazhit nga Rai3 ku Shqipëria cilësohej si rrugë kalimi për drogërat e forta. Berisha shkruan në një postim në faqen e tij sociale se, Xibraka e Olsit si epiqendër e miellit të Partisë nuk ka vdekur.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Xibraka e Olsit pika boterore e mjaltit per Kokainen!
Miq, mos kujtoni se Xibraka e Olsit si epiqender e miellit te partise ka vdekur. Jo, ajo vetem ka fjetur per tu zgjuar si tani me e rendesishme se kurre, pika boterore e mjaltit per Kokainen, Bravo Olsi rezultate rekord. Floriri vjen nga Amerika Latine derdhet ne grataciele dhe hotele me pese yje Stamboll!!

Me poshte keni kroniken e mediave italiane Rai 3! sb

Xibraka e Osit pika boterore e mjaltit per Kokainen!Miq, mos kujtoni se Xibraka e Olsit si epiqender e miellit te partise ka vdekur. Jo, ajo vetem ka fjetur per tu zgjuar si tani me e rendesishme se kurre, pika boterore e mjaltit per Kokainen, Bravo Olsi rezultate rekord. Floriri vjen nga Amerika Latine derdhet ne grataciele dhe hotele me pese yje Stamboll!!Me poshte keni kroniken e mediave italiane Rai 3! sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 12. Oktober 2019