Djali i trafikantit të drogës i lidhur me Rilindjen shëtit me makinë luksoze, policia nuk e ndalon

Një qytetar nga Shkodra ka denoncuar djalin e një trafikanti droge të lidhur me Rilindjen që qarkullon lirshëm në Shkodër me makina luksoze i ndihmuar edhe nga drejtuesit e policisë lokale.

Qytetari bën të ditur se bëhet fjalë për djalin e trafikantit të drogës, Bardhok Plana.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha që shkruan se narkoshteti është mbi shtetin.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Narkoshteti mbi shtetin!

Shikoni si shetit ne Shkoder me makine me dy targa djali i famozit Bardhok Plana.

Lexoni qytetarin dixhital. sb

“te uroj shendet,jam nje qytetar nga shkodra e desha me tregu si funksiono policia e shkodres me ne krye niko brahimin ja si shetit djali i bardhok planaj neper shkoder me dy targa ne makine e se nal kush se kane frike nga Edi Rama,e kena telefonu sa here drejtorin e policine e shkodres per vet bardhokun i cili po zapto krejt shkodren per ndertime pa leje dhe pse eshte me arrest shpie tan diten bardhoku del neper qytet e asnje polic sguxo me e nal, ai akuzohet per pastrim paresh e te trego fotoja e makines si i pastro leket me makinat prodhim i funit normal se krejt prokuroret i ka te vetet ketu kjo eshte policia e drejtesia e narkoshtetit respekte i nderuar.”

ps: Miq, Bardhok Plana eshte supertrafikanti i te gjithe veriut. Ai eshte personi qe ne operacionin Viluni ndiqej nga policia e 5 shteteve dhe qe e shpetoi ish deputeti Mark Frroku, i cili e mori ne makinen e tij dhe pasi e bllokoi tek kthesa e Kamzez postblloku i policise ne makinen e Frrokut, me urdher te Edvin Mafise policet u detyruan qe ta lirojne. sb

1 10

2 8