12 muaj protesta tek Unaza e Re, Berisha: Më e gjata në Europën e pasluftës

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video të  protestës së Unazës së Re ku shkruan se, kjo është protesta më e gjatë dhe më e guximshmja në Europën e pasluftës.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Protesta e heronjve të pamposhtur të Unazës së Re, më e gjata, më e guximshmja në Europën e pasluftës, hyri në muajin e 12-të të saj. Nderim qëndrestarëve guximtarë, që mbrojnë shtëpitë dhe të drejtat e tyre nga narkoshteti dhe bandat e tij! Ndiqni një minidokumentar kushtuar kësaj proteste!

Protesta e heronjve te pamposhtur te Unazes se Re, me e gjata, me e guximshmja ne Europen e pasluftes hyri ne muajn e 12 te saj.Nderim qendrestareve guximtar qe mbrojne shtepite dhe te drejtat e tyre nga narkoshteti dhe bandat e tij!Ndiqni nje minidokumentar kushtuar kesaj proteste! sb

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 9. Oktober 2019