Ballina Aktualitet Polici qëllon me pistoletë qytetarin pse i kërkoi lekët që i kishte...

Polici qëllon me pistoletë qytetarin pse i kërkoi lekët që i kishte dhënë borxh

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim, ku tregon se si ka degraduar policia e shtetit ku njerëz me uniformë sillen si banditë.

Në mesazhin dërguar ish-kryeministrit qytetari shkruan, se punonjësi i policisë së Komisariatit të Kukësit, Haki Onuzi ka qëlluar me pistoletën e shërbimit mbi një qytetar, pasi ky i fundit i kërkoi lekët që i kishte dhënë borxh.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Narkobanditi me uniforme godet me pistolete qytetarin sepse i kerkon borxhin!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema doktor Berisha dua te denoncoj nje rast qe ka ndodhur ne qytetin e Kukesit ..para 3 ditesh punonjesi i policise se shtetit Haki Onuzi godet me pistoleten e sherbimit qytetarin pasi qytetari ne fjale i ka kerkuar leket qe ia kishte dhene borgj. ja pra ky eshte shteti qe perfaqeson dhe godet popullin shqiptar ju lutem publikoje Anonim

Exit mobile version