Denoncimi: Pjerin Ndreu dhe Arben Ndoka, plantacione me drogë në malin e Troshanit, Lleshi nuk reagon

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, mali i Troshanit është i mushur me hashash nga nga njerëzit e ish deputetit Arben Ndoka. Qytetari shkruan se, Ndoka punon për Pjerin Ndreun Edhe është i pa prekur nga askush.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Akuzon Pjerin Ndreun, Arben Ndoken, gjeneral Hashashin per plantacionet e droges ne malin e Troshanit. sb

Mrm z Berisha asht shum e vertet se ne malin e Troshanit asht i mushur me hashash nga
Njerzit e Ish deputetit Arben Ndoka

E djali qe e kan mbjedh sot asht ne kshill bashkiak lezh bashk me Pierin Ndreun
Ai asht ish drejtiri i OSHE Vincens Tuku i quajtur (Vini)
O cili te siguroj qe edhe diplom e mesme Nuk e ka por ai punon per Pjerin Ndreun Edhe asht i pa prekur nga askush.

Ai ka edhe baban e vet kryolak fshati edhe polici zones asht ne dieni por heshtin te gjith
Edhe ministrit aktual i kam cuar nje sms ne rrjetet sociale te cilin do ta dregoj tani si ka mindesi qe nje bandit votash te jet i pa prekur.

Te siguroj qe super restornatit te quajtur Hani Leks Ku ai ka ber nje stall ne ate zon ai ka mbjedhur mir bim
Tani di te dregoj edhe ca i kam shkruajtut ministrit edhe asnje mas Nuk ka marr turp te ken ..

71801606 1388932324601004 8938331154956681216 n