Video/ Këta fëmijë duhet të ishin në shkollë, por nxjerrin gurë për bukën e gojës

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video të dërguar nga një qytetar nga Bulqiz ku shikohen disa fëmijë që nxjerrin gurë për bukën e gojës.

Qytetari shkruan se, këta fëmijë duhet të ishin në bangat e shkollës, por punojnë përtë mbajtur familjet me bukë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Femije qe nxjerrin gure!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr ky esht arsimi i edi rames keta femije duhet te ishin ne bangat e shkolles turp i madhe nga bulqiza doktor

Femije qe nxjerrin gure!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbPershendetje dr ky esht arsimi i edi rames keta femije duhet te ishin ne bangat e shkolles turp i madhe nga bulqiza doktor

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 3. Oktober 2019