Denoncimi i Berishës: Djali i policit plagosi rëndë 27 vjeçarin në Lezhë, nuk arrestohet

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e qytetarit dixhital, sipas të cilit, policia mbron autorin e një plagosjeje në Lezhë.

“Plagoset në Lezhë dy ditë më parë dhe është në gjendje kritike i riu 27 vjeçar, autori mbrohet nga policia! sb”, shkruan Berisha, duke postuar denoncimin e mëposhtëm.

71321382 1383217128505857 815754674811437056 n