Ballina News Përgjakje në kadastrën e Durrësit, e arrestuara Kola rreh nëndrejtorin…

Përgjakje në kadastrën e Durrësit, e arrestuara Kola rreh nëndrejtorin…

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një tjetër denoncim, që tregon se ku ka përfunduar Rilindja. Në mesazhin dërguar Berishës, një punonjës i Kadastrës në Durrës tregon se si është dhunuar nëndrejtori i këtij institucioni.

Ja postimi i Berishës;
Rrahje dhe pergjakje ne narko kadastren e Durresit!
Lexoni denoncimin e qytatarit dixhital! sb

Pershendetje Doktor. Jam punonjese e Kadastres Durres. Sot ka ndodh nje krim i shemtuar brenda ne institucion.
E arrestuar Lusiena Kola ka sfiduar urdhrin e arrestit dhe ka rrahur deri ne gjakosje nen drejtorin Leonard Kadrimi. Kurse drejtori

Liridon Pula nga frika nuk njofton as policine as dr.e pergj. Artan Lame.
Rrahja publike eshte filmuar nga kamerat brenda ne institucion.

Bejeni publike na shpetoni se po na kercenojne brenda ne pune dhe ajo e arrestuar vjen per te prish provat e krimit qe u arrestua te premten qe shkoi. Me besim tek ju. Anonim te lutem

Exit mobile version