Ballina News Ja si u zgjua Tirana sot! Uji vërshon në banesa dhe përmbyt...

Ja si u zgjua Tirana sot! Uji vërshon në banesa dhe përmbyt gjithçka prej vjedhjes së bandës në pushtet

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu ka publikuar në faqen e tij, Facebook video dhe foto nga përmbytjet në Tiranë. Siç shihet edhe nga videot uji është future në banesa dhe ka përmbytur gjithçka.

Balliu shkruan se, gjithë kjo situatë ndodh prej vjedhjes së bandës në pushtet.

Postimi i plotë i Balliut

Përmbyten shtëpitë e qytetarëve, rrugët e Tiranës dhe kjo për faj të pusetave të bllokuara të Lali vemjes.
Gjithë kjo situatë ndodh prej vjedhjes së bandës në pushtet.

Asgjë nuk bëtë për shtëpitë e shembura në Korçë nga tërmeti.
Paratë e qytetarëve bëhen çanta për Elisën, apartamentë për Lali €rin dhe chartera për Edvinin.

Shqiptarët po jetojnë me tërmet çdo ditë. E ky është tërmeti i vjedhjes dhe drogës i Edvin Veliajt.

Exit mobile version