Ballina Notizie Berisha: Lana del nga shtrati, qytetarët luftojnë me përmbytjen narkoqeveria ndjek qejfet...

Berisha: Lana del nga shtrati, qytetarët luftojnë me përmbytjen narkoqeveria ndjek qejfet e veta!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar denoncimin një qytetari për situatën e krijuar nga përmbytjet në Tiranë.

Lumi i Lanës ka dalë nga shtrati dhe ka përmbytur rrugët, bizneset dhe mjaft banesa.

Berisha shkruan se, Lana del nga shtrati, qytetaret luftojne me permbytjen narkoqeveria ndjek qefet e veta!

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Del Lana, qytetaret luftojne me permbytjen narkoqeveria ndjek qefet e veta!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje z Berisha. Ka dale lumi Lana nga shtrati dhe ka permbytur banesa. Kemi tre ore qe kemi njoftuar dhe asnje nuk ka ardh. Eshte urgjente pasi nese del prape sipas parashikimit per mot te keq do kemi te bejme me nje katastrofe. Ju lutem hidheni sa me pare pasi as mediat nuk vijne.

Exit mobile version