Emergjenca e narkoshtetit është fake emergjencë!

Ish-Kryeministri Sali Berisha i ka konsideruar të rreme masat që qeveria ka deklaruar se ka marrë lidhur me tërmetet e ditëve të fundit. Nga denoncimi i një qytetari në Durrës, shihet se asnjë zyrtar i shtetit nuk ndodhet në detyrë për të ndihmuar dhe zgjidhur problemet e krijuara. “Emergjenca e narkoshtetit është “fake emergjencë”! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital dhe shikoni videon e tij,” shkruan Berisha në Facebook.

Postimi i plotë

Emergjenca e narkoshtetit eshte fake emergjence!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital dhe shikoni videon e tij. sb

Jemi nje grup qytetaresh te cilet jemi demtu nga pasojat e termetit, Ne Durres dhe golem donim te te paraqesim ankesen pran zyrave te emergjences apo te njesive vendore, por askush nuk hap telefonat apo te ket persona ne zyre per te mare shqetsimet tona edhe pse jemi paraqitur vet fizikisht.po u dergojme foto dhe vidjo te 2 pallateve te demtuara ne Golem.

Durres, pallati behet i pabanueshem!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb Pallati ku une jetoj eshte bere i pabanueshem. Ne Durres nuk fuksionon Shtabi i Emergjencave, te gjitha jane propaganda…Sapo u qetesova mu desh te perballem me keto pamje tmerri Ky eshte pallati tek ish URT i ndertuar ne vitin 2009 Me kete carje qe ka pesuar eshte i pabanueshem

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 22. September 2019