Ballina News Berisha publikon mesazhin: Lajmet për panik i hapi narkoqeveria me tele Blushin...

Berisha publikon mesazhin: Lajmet për panik i hapi narkoqeveria me tele Blushin e saj!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari I cili shkruan se, Top Channel drejtuar nga Ben Blushi ishte media e parë që publikoi lajmin për tërmetin e fuqishëm që do ndodhte në mbrëmjen e djeshme dhe që u pasua më pas nga largimi i njerëzve nga banesa.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Lajmet per panik i hapi narkoqeveria me tele Blushin e saj!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr keta narkoqeveritar jane bere si looe te çnendura,nese kerkon kete lajm eshte fshir nga top channel po ne google ka len njolle, ky lajm na hapi panik dije ne familjen ton nxorem prinder te semure edhe femijet me batanije ne rruge,por televizionit te tyre kombetar nuk i permendin emrin sepse duket se lajmet per panik i hapin vet!

Exit mobile version