Ballina News Basha tjetër videomesazh: Premtoi uljen e çmimit të energjisë, por e rriti!...

Basha tjetër videomesazh: Premtoi uljen e çmimit të energjisë, por e rriti! Dhjetëra kryefamiljarë u shtynë drejt vetëvrasjes…

Kreut i opozitës, Lulzim Basha ka publikuar një tjetër videomesazh me fakte për skandalet e qeverisjes së Edi Ramës.

“Premtoi uljen e çmimit te energjisë, por hajduti psiqik zhyti ne varfëri dhe çoi ne vetëvrasje  shqiptaret se nuk paguajnë dot faturat’, shkruan Basha në Facebook.

Mesazhi i plotë i kreut të PD, Basha

Premtoi uljen e çmimit të energjisë por e rriti për familjarët dhe biznesin.

Dhjetëra kryefamiljarë u shtynë drejt vetëvrasjes, qindra familje mbetën pa drita, mijëra vende pune u shkatërruan sepse bizneset falimentuan në masë.

Vjedhja dhe mashtrimi janë politika e vetme e Hajdutit dhe bandës së tij.

#ShqipëriaSiEuropa #HajdutiPsiqik #RamaIk

Exit mobile version