Nderim dhe lule tek varri i Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ish-kryeministri Sali Berisha, ish-Presidenti Bujar Nishani, drejtues të Partisë Demokratike, familjarë dhe të afërm morën pjesë në ceremoninë përkujtimore në Varrezat e Dëshmorëve në nder të Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari. Basha, Berisha dhe familjarë të Azemit vendosën lule mbi varrin e Heroti të Demokracisë.

bbb

69986391 1401360780020417 5803069247227691008 n

auto Screenshot 21568278390