Denoncimi: Vidhen dhe shiten në dyqan librat shkollorë që duhet t’u jepen falas fëmijëve

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, hajdutët e rilindjes në shkollën 9-vjeçare të qytetit të Laçit kanë vjedhur librat e fëmijëve që gjoja do të jepen falas dhe i shesin në dyqan.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ne Laç vjedhin dhe shesin te qete ne dyqane librat shkollore qe duhet tu jepen falas femijeve!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

pershendetje zoti Berisha jam N. P na laqi ne shkollen 9-vjeqare te qytetit kan vjedhur librat keta haidutet e rilindjes vaitem per ti marr dhe na than mbas ca ditesh se i kan vjedhur ishin 2 polic po verefikonin gjoja degjova se kishin hapur nje dyqan dhe i kishin qu librat aty per ti shitur shitesit e rilindjes