Denoncimi: Djali i tezes së ministres së Ramës po shkatërron Parkun Kombëtar të Dajtit!

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, djali i tezes së ministres Olta Xhaçka dhe vëllai i kryetar injësisë administrative Kashar po shkatërron Parkun Kombëtar të Dajtit!

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook

Tezaku i ndrikull Xhaçkes po shkaterron parkun kombetar te Dajtit!

Akuza te renda ndaj tij ben qytetari dixhital!

Lexoni mesazhin e tij. sv

Miredita, ne lidhje me postimin tuaj te mbremshem ne fb per prerjen e pyjeve ne parkun kombetar te Malit te Dajtit gjithcka ndodh me bekimin e drejtorit Agjensise te Parqeve dhe Rekreacionit i cili eshte djali i tezes se Olta Xhackes dhe vellai i kryetar injesise administrative kashar cili ne nje perfshirje arrogance dhe babezie po zhduk frymemarrjen e qytetit. Ky zoteria qe po pasurohet ne kurrizin e ketij populli te vuajtur ulerine neper institucion dhe shprehet qe duhet ti dergoj pjesen ne fund te muajit tan gaçit.