Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas këmbësorin

Pak minuta më parë një këmbësor është përplasur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Demi”.

I aksidentuari është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Drejtuesja e automjetit shtetësia G.S është shoqëruar në Komisariat për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit, si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar.