Tregu i shumcës në Shkodër në duart e mafias! Bajrat dhe deputeti Harusha bëjnë ligjin…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim të qytetarëve, të cilët tregojnë se sa e rëndë është situata në Shkodër, ku krimi tashmë bën zyrtarisht ligjin.

Në mesazhin dërguar ish-kryeministrit Berisha, një tregtar shkruan se tregu i shumicës në Shkodër është marrë tashmë nga Bajrajt, të cilët në emër të deputetit rilindas Luan Harusha bëjnë ligjin, duke rritur çmimet.

Postimi i Berishës:

Tregu i shumces ne Shkoder ne duart e mafies!

Ate e kane Bajret me narkodeputetin Harusha.

Ata bejne ligjin dhe diktojne tarifat qe duan.

Lexoni denocimin e biznesmenit dixhital! sb

Pershendetje i Nderuar Dr jam nje biznismen dhe po’ ju shkruaj nga Shkodra Dua tju them qe vertet ligjin e bekan Mafja dhe te Fortit doktor Tregtaret e Shumices e Ata qe hyjen Brenda ne Treg duhet te paguajen ma shum se vlera sepse tregu i Shumices e Kan Bajrajt por ne Emer Te Deputetit Luan Harusha dhe aty ligjin e bejen Keta a te paguash sa dojen ata a mos te futesh fare ne Treg Der kur keshtu ju lutem Anonim.se Zdua Debate Jo nga Friga per vete por zdua te fus femijet Sherr sepse Fundi zdel mir a nga ata a nga Neve Zoti Ju Bekoft i mungon Shqiptarise.