Berisha publikon videon: Ja si vjedhin rilindasit me tenderat, shndërrimi i rrugëve nga dy në një korsi!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar një video në ‘Facebook’ e cila i është dërguar nga një qytetar.

Në video shikohet qartë që Rilindja ka filluar që të ngushtojë rrugët për të fituar sa më shumë para.

Në postimin e Berishës shikohet mjaft qartë që rruga është ngushtuar.

Statusi i ish-Kryeministrit Berisha

Denoncon vjedhjen nga narkoqeveritaret neprermjet te shnderrimit te rrugeve nga dy ne nje korsi! sb

Pershendetje dr Jam i Detyrur si Qytetar i Shiperis te them te Verteten dhe skam as nje lloj Interesi jetoj ne Gjermani dhe nuk arrij ta kuptoj si nje Njeri pa shkoll nje Drrogaxhi qeveris nje Shtet Turp i Zotit me Respekt Engjell Bullari

Denoncon vjedhjen nga narkoqeveritaret neprermjet te shnderrimit te rrugeve nga dy ne nje korsi! sbPershendetje dr Jam i Detyrur si Qytetar i Shiperis te them te Verteten dhe skam as nje lloj Interesi jetoj ne Gjermani dhe nuk arrij ta kuptoj si nje Njeri pa shkoll nje Drrogaxhi qeveris nje Shtet Turp i Zotit me Respekt Engjell Bullari

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 29. August 2019