Ironia therëse e Palokës: I qëmton vetë Valdrinët e tani thotë fajin e kanë ata dhe nxjerr Tao Pallën…

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka ironizuar kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, pas justifikimeve të këtij të fundit se fajin se ka Rama, por vetë Valdrini që është kriminel.

Në postimin e tij Paloka shkruan se, ishte Balla dhe Rama që i zgjidhnin vetë Valdrinët i kandidonin edhe padëshirë dhe tani dalin me tezën se fajin e kanë ata.

Postimi i Palokës

I qemton vete valdrinet, ju a dergon edhe kunder vullnetit te tyre dhe pastaj deklaron se fajin e kane ata…Per ta cuar talljen deri ne fund, per komunikim nxjerr Tao Pallen …

Screenshot 40 13