Nuk ndalet trafiku i drogës, avioni me kanabis fluturon dy herë në ditë nga Durrësi në Bari (Video)

Ish-Kryeministri Sa Berisha ka postuar sot në faqen e tij në Facebook, një tjetër video ku duket një avion i vogël në fluturim.

Sipas tij, mjeti fluturues i përket narkoflotës, duke lënë të kuptohet se me të po transportohet lëndë narkotike.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Narkoflota Durrës – Bari fluturon 2 herë në ditë!

Eksporti i prodhimit të bollshëm të këtij viti është përparësi e Edvin Mafisë, gjeneral Hashashit dhe Ndrikull Xhaçkës!

Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Narkoflota Durres – Bari fluturon 2 here ne dite!Eksporti i prodhimit te bollshem te ketij viti eshte perparesi e Edvin Mafise, gjeneral Hashashit dhe Ndrikull Xhaçkes!Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 20. August 2019