Batoni me Gent Cakajn, pushime sëbashku në Turqi, kapen në lokalin e turkut të famshëm

Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar një video që ia kanë përcjellë në median sociale, ku duket gazetari Baton Haxhiu si dhe Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë Gent Cakaj.

Berisha i referohet “qytetarit dixhital” i cili deklaron se pamjet janë bërë këtë të mërkurë në lokalin e kuzhinierit të famshëm turk Nusret Gökçe në Stamboll.

Ja çfarë shkruan Berisha:
Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij, sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. Sb

Pershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.