Basha uron Isa Mustafën për rizgjidhjen në krye të LDK

Kryetari i Partisë Demokratikë, Lulzim Basha ka uruar përmes një mesazhi kreun e sapo zgjedhur të LDK Isa Mustafa.

“Në emrin tim dhe të @pdshqiperi i uroj suksese bashkë me LDK në sfidat për zhvillimin ekonomik, forcimin e shtetit të Kosovës dhe integrimin euroatlantik të saj, shkruan Basha.

Postimi plotë

Urimet më të mira mikut tim @IsaMustafaKS për rizgjedhjen në krye të LDK. Në emrin tim dhe të @pdshqiperi i uroj suksese bashkë me LDK në sfidat për zhvillimin ekonomik, forcimin e shtetit të Kosovës dhe integrimin euroatlantik të saj.

auto basha1564828735