Denoncimi tek Berisha: Teknologjia e narkoshtetit vjedhje dhe vetëm vjedhje!

Ish-Kryeministri, Sali Berisha, ka publikuar një tjetër skandal, ku tregon se si qeveria po vjedh bizneset dhe shqiptarët me anë të sistemeve onlibne.

Sipas tij, portali e-albania ka dy ditë që nuk punon dhe për shkak të kësaj ai rrezikon të gjobitet.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Teknologjia e narkoshtetit vjedhje dhe vetem vjedhje!

Ja si gjobit bizneset krye kreu i meduzes dhe ndrikull Falimenti

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor,

Doja tju tregoja si gjobiten bizneset nga shteti jone dhe sistemet e tyre miliona euro qe nuk funksionojne…kam gjithe diten qe dua te hedh te deklaroj bilancin financiar sepse dhe nje dite afat ka, dhe nqs vonohesh merr menjehere gjobe nga shteti yne i dashur, por ka dy dite qe sistemi e albania sdo tja dije fare sepse milionat e vjedhura per kete sistem duken ketu …. dhe bizneset gjobiten si pasoje e mosfunksionimit te sistemit … ju pershendes doktor te lutem anonim…

Teknologjia e rilindjes vetem vjedhje.