Avionët e drogës nisin fluturimin edhe në Kukës (Video)

Pas denoncimit të djeshëm nga qytetarët në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha, për shfaqjen e avionëve transportues të drogës në zonën e bregdetit në Kavajë, edhe ditën e sotme është “dokumentuar” një rast tjetër. Këtë herë avionë-kaçatorë që transportojnë kanabis dhe për të cilët qytetarët kanë realizuar edhe filmime, janë indentifikuar në zonën e Kukësit.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Narkoflota ajrore e narkoshtetit po ben fluturime te suksesshme edhe ne Kukes. Prodhimi i mallit shume i mire. Urdheri i Edvin Mafise te korret dhe eksportohet sa me shpejte!

Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Narkoflota ajrore e narkoshtetit po ben fluturime te suksesshme edhe ne Kukes. Prodhimi i mallit shume i mire..Urdheri i Edvin Mafise te korret dhe eksportohet sa me shpejte! Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 2. August 2019