Basha: Ramën nuk e zë gjumi për 200 milionë eurot e 6 kullave tek Teatri

Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar sërish për çështjen e Teatrit Kombëtar. Basha shkruan në një postim në Facebook se, puna e Teatrit ishte vetëm loja, për të shplarë 200 milionë euro e për të ndërtuar 6 kulla në Tiranë.

Reagimi i plotë i kreut të opozitës, Basha

Puna e Teatrit ishte loooja!

Nuk e zë gjumi hajdutin psiqik për 6 kullat 200 milionë euro! Mjerë të keqpërdorurit e radhës që flasin për gishtin kur gishti tregon hënën!

Nuk ka interes për Teatrin Pa Kulla treshja Rama-Veliaj-Mafia e Ndërtimit dhe Drogës:

Puna e Teatrit ishte loooja! Nuk e zë gjumi hajdutin psiqik për 6 kullat 200 milionë euro! Mjerë të keqpërdorurit e radhës që flasin për gishtin kur gishti tregon hënën! Nuk ka interes për Teatrin Pa Kulla treshja Rama-Veliaj-Mafia e Ndërtimit dhe Drogës:

Gepostet von Lulzim Basha am Donnerstag, 1. August 2019

67733292 2606842492876399 3458729436822634496 n