Basha: Hajduti psiqik ka marrë dhjetëra miliona euro nga klanet e drogës për të ndërtuar 6 kullat te Teatri

Kryetari i PD, Lulzim Basha reagon serish për vjedhjen e pastër që bëhet me truallin e Teatrit Kombëtar.

Postimi i poltë në Facebook

Hajduti psiqik ka marrë dhjetëra miliona euro nga klanet e drogës për të ndërtuar 6 kullat 200 milionë euro. Njësoj si Veliera e Dakos së tij, kjo është grabitje dhe vjedhje e pastër. Shikoni si mashtron haptas hajduti psiqik:

Video e publikuar nga Kryetari Basha tregon mashtrimin e Edi Rames per truallin e Teatrit Kombetar. Dokumentat e hipotekes qe i referohet PD tregojne vjedhjen e mbi 3500 metrave katrore toke publike.

Hajduti psiqik ka marrë dhjetëra miliona euro nga klanet e drogës për të ndërtuar 6 kullat 200 milionë euro. Njësoj si Veliera e Dakos së tij, kjo është grabitje dhe vjedhje e pastër. Shikoni si mashtron haptas hajduti psiqik:

Gepostet von Lulzim Basha am Donnerstag, 1. August 2019