Berisha publikon videon: Ja si Kryepolici me banditët shkallmojnë derën e Bashkisë së Kavajës

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video ku duket kryepolici I Kavajës me një grup banditësh duke shkallmuar derën e Bashkisë së Kavajës.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Ja si Narkokomisari i Kavajes me narkobandite shkallmon deren e Bashkise se Kavajes dhe kercenon gazetaret!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor. Po ju dergoj nje video ku shihet qarte qe kryekomisari i Narkoshtetit ne Kavaje, Aliosha kapet duke shkallmuar dyert e Bashkise dhe mbrohet duke ndersyer “cunat problematik” mbi gazetaret. Keto cunat Problematik Kavaja i njef, jane po ata qe u kapen me droge me makinen e kryetarit te PS Kavaje Gent Daja. Shikoni si kercenojne gazetaret ne sy te kryekomisarit te krimit.

Ja si Narkokomisari i Kavajes me narkobandite shkallmon deren e Bashkise se Kavajes dhe kercenon gazetaret!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbPershendetje doktor. Po ju dergoj nje video ku shihet qarte qe kryekomisari i Narkoshtetit ne Kavaje, Aliosha kapet duke shkallmuar dyert e Bashkise dhe mbrohet duke ndersyer "cunat problematik" mbi gazetaret. Keto cunat Problematik Kavaja i njef, jane po ata qe u kapen me droge me makinen e kryetarit te PS Kavaje Gent Daja. Shikoni si kercenojne gazetaret ne sy te kryekomisarit te krimit.

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 31. Juli 2019