Berisha publikon videon: Shikoni si festojnë votimet moniste rilindësit me vallen e hajdutit…

Duke votuar, numëruar dhe vulosur vetë, rilindësit me në krye Edi Ramën, janë duke ‘fluturuar’ nga gëzimet. Festimet e këngë kanë organizuar këto ditë.

Një prej tyre është organizuar edhe në Dajt. Pamjet janë bërë publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, që e ka shoqëruar edhe me komentin e qytetarit që ka dërguar pamjet.

Postimi i plotë i ish-kryeministrit Berisha

Kanabistet zhgerryhen si derrat e kenaqur me ahengje dhe orgji pas farses moniste elektorale!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje Doktor po te dergoj kete vidio qe te shikosh se si hajdutet e votave dhe te popullit shqipetar festojne ne restorantin me te mire ne dajte mbas vjedhjes qe ben neper qendrat e votimeve me 30 qershor dhe per koicidenc dixhei ua ka pershtatur dhe muziken me kengen e Ylli Bakes vallja e hajduteve ju uroj shendet. Me respekt L.C

Kanabistet zhgerryhen si derrat e kenaqur me ahengje dhe orgji pas farses moniste elektorale!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sbPershendetje Doktor po te dergoj kete vidio qe te shikosh se si hajdutet e votave dhe te popullit shqipetar festojne ne restorantin me te mire ne dajte mbas vjedhjes qe ben neper qendrat e votimeve me 30 qershor dhe per koicidenc dixhei ua ka pershtatur dhe muziken me kengen e Ylli Bakes vallja e hajduteve ju uroj shendet. Me respekt L.C

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 19. Juli 2019