Shikoni si Braçe dhe trafikanti Kokoneshi zhgërryhen si derra në festën e fitores së farsës moniste në Divjakë

Votimet farsë të zhvilluara nga socialistët më 30 qershor jo vetëm që na dhanë panoramën e një partie që vetë voton, vetë numëron vetë i vjedh votimet që i zhvillon, por tani edhe feston për votimet që zhvillon dhe i vjedh vetë.

Shembulli më konkret është ai i deputetit socialist Erion Braçe që bashkë me trafikantin Kokoneshi, kanë festuar fitoren e farsës moniste në Divjakë.

Siç shikohet edhe nga pamjet filmike të publikuara nga ish-kryeministri Berisha, ekzaltimi i Braçes dhe socialistëve ka qenë aq i madh sa kanë filluar edhe të kërcejnë me kore stadiumi “Kush s’kërcen është socialist oee’

Ish-Kryeministri Berisha shkruan

‘Brace, trafikanti Kokoneshi dhe narkosicilistet zhgerryhen si derra ne festen e fitores se farses moniste ne Divjake.

Ndiqni videon e qytetarit dixhital. sb’

sb

Brace, trafikanti Kokoneshi dhe narkosicilistet zhgerryhen si derra ne festen e fitores se farses moniste ne Divjake. Ndiqni videon e qytetarit dixhital. sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 13. Juli 2019