Psikopati tërboi gjithë adminitratën si veten e tij, shikoni videon e policit të Lleshit: Ta hëngsha p…, o jetë

Ish-deputeti Klevis Balliu ka publikuar në profilin e tij në Facebook një video të pazakontë.

Në video është një efektiv policie, i cili nga ato që thotë duket se i drejtohet të dashurës së tij.

“Ky është kostumi i policisë, kjo është çdo gjë o jetë, kështu të dy ty o jetë, oficere policie o jetë, me yje dhe grada të plota o jetë. Këtu janë yjet, kjo është uniforma që vesha vetë dhe fytyrën time ta shofësh përgjithmonë, se jam Kola jot përjetë. O jeta ime të dua shumë, ta hongsha p*dhin tan o jetë. Ja ku është jeleku, ja ku vendoset pistoleta dhe të tjerat i ke komplet o jeta ime”, thotë ai në video. Për më tepër ndiqni videon.

#sandërlleshi

Gepostet von Klevis Balliu – Faqja Zyrtare am Dienstag, 2. Juli 2019