Ballina Politikë PD publikon videon: Ja si u blenë votat në Tiranë, Prokuroria nuk...

PD publikon videon: Ja si u blenë votat në Tiranë, Prokuroria nuk veproi, kryemashtruesi uzurpoi bashkinë

Partia Demokratike ka denoncuar sërish sot krimin e blerjes së votave në Tiranë, një video që u bë publike dhe ndaj së cilës nuk u mor asnjë masë nga prokuroria.

Ivi Kaso nga selia blu deklaroi se, pjesëmarrja e ulët tregoi refuzimin absolut të qytetarëve për kryemashtruesin e bashkisë së Tiranë, uzurpuesin e zyrës së kryetarit të bashkisë.

Exit mobile version