Farsa dhe masakra me votimet e Ramës, ja si u mbushën kutitë…

Një denoncim tregon se kutitë e votimit në Vaun e Dejës janë mbushur me vota jashtë godinës.

Në foton e publikuar nga JOQ, shihet se disa persona kanë marrë kutitë e votimit, kanë dalë pas qendrës së votimit dhe i kanë mbushur.

auto kuti joq1562060280