Ky është monstra që dhunoi fëmijën 12 vjeç pse thirri Rama ik!

Një ngjarje tejet e rëndë është shënuar pak minuta më parë në Durrës, ku një fëmijë është dhunuar në mënyrë ç’njerëzore.

Ngjarja ka ndodhur në Katundin e Ri, ku burime bëjnë me dije se një fëmijë që bërtiste Rama ik është dhunuar nga administratori i njesisë, përfaqësues i PS-së.

Administratori është identifikuar si Shaban Tafa dhe është administrator I Vangjush Dakos.

“Kryetari i Njesise Administrative Katundi i Ri z. Shaban Tafa në Durrëes godet pa mëshirë fëmijën 12 vjeçar vetëm pse ka bërtitur në rrugë Rama Ik.
Opinoni publik duhet ndërgjegjësuar për keëto sjellje ekstreme komuniste”, thuhet në një njoftim të PD Durrës.

11281399 1104085766274781 780780123 o

65618998 1246350328890166 3149967446253764608 n

auto 65302974 386253278664095 7307050022716047360 n 1 11561882143