E tmerrshme! Administratori i Dakos rreh barbarisht një fëmijë vetëm pse thirri Rama ik!

Administratori i Vangjush Dakos në Durrës ka rrahur barbarisht një fëmijë vetëm pse thirri Rama ik!

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Katundit të Ri në Durrës.

Fëmija mësohet se është dhunuar nga administratori i fshatit Katund i Ri, Shban Tafa i cili është përfaqësues i Partisë Socialiste dhe i emëruar i Vangjush Dakos.

333