Berisha publikon videon, fëmijët thirrje prindërve: Mos votoni, mos na prishni të ardhmen tonë!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku fëmijët u kërkojnë prindërve dhe të rriturve që të mos votojnë për të mos na prishur të ardhmen tonë.

“I ftoj të rriturve të mos votojnë, të mos na prishin të ardhmen tonë”, kështu është shprehur një fëmijë në videon që ka publikuar Sali Berisha.

Thirrje zemre nga nje femije! sb

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 30. Juni 2019