Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës!

Lideri i opozitës Lulzim Basha shkruan në një postim në Facebook se, 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës! Basha shkruan më tej se Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve!

Postimi i plotë i liderit Basha

30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me Shqipërinë që duan vetëm ata! Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve! Asnjë hap pas!#21qershor