Ballina Politikë Braktisja e madhe e Ramës nga populli, shikoni dështimin spektakolar në Prrenjas

Braktisja e madhe e Ramës nga populli, shikoni dështimin spektakolar në Prrenjas

Rama po braktiset nga të gjithë. Edhe në qytetatin e Prrenjasit sot ai është pritur nga një pakicë shumë e vogël njerëzish, siç duket edhe nga fotot që po publikojmë.

Ish-deputeti i PD, Luçiano Boçi shkruan në një postim në Facebook se takimi i Ramës në Prrenjas ishte si “budallai i fshatit” që shëtit me karrige në brez!

“Ja dhe takimi i Ramës në Prrenjas.
I shkuan karriget kot…
Braktisja e madhe ka filluar.
Nuk ka më nerva njeri të dëgjojë shfazimet e një puçisti institucional, hajduti serial e një mashtruesi maniak.
Zgjedhje më 30 Qershor nuk ka!
Këtë e dinë të gjithë, përveç “budallait të fshatit” që shëtit me karrige në brez!!!!!, shkruan Boçi.

Exit mobile version