Berisha: Librazhdi i thyen turinjtë Edvin Kristaq Krimit!

Kryeministri Edi Rama nuk do e kishte imagjinuar kurrë që edhe në zonën e Taulant Ballës do të pritej me protesta nën thirrjet Rama ik, me të shara dhe kapsolla.

Dhe veç kësaj, duket se Rama ka shtuar masat e sigurisë, pasi përveç eskortës që e shoqëron kudo, janë shtuar edhe disa mjete të policisë.

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon ku Rama pritet me protestë dhe në një postim në Facebook shkruan; shikoni si përzënë varrmihsin e pluralizmit!

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Librazhdi i thyen turite Edvin Kristaq Krimit!
Miq, Librazhdi ja bene fora. Shikoni si perzene varrmihsin e pluralizmit! Ju lumte kryengritesve guximtare te Librazhdit!Rama Ik! Fitore!! sb