Ballina Aktualitet Basha me rininë në ditëlindjen e tij

Basha me rininë në ditëlindjen e tij

Kreu i PD, Lulzim Basha feston sot 45-vjetorin e lindjes, ndërsa nuk kanë munguar as tufat me lule dhe urimet në drejtim të tij.

Të rinjtë e Frpd dhe Grud Tirana kanë menduar që ti bënin sot një dhuratë Simbolike Liderit të PD z Lulzim Basha me rastin e 45 vjetorit

Ndërkohë kanë organizuar atij një pritje dhe në sallën e konferencave të PD-së, ku i kanë dhuruar në mënyrë simbolike dhe shiritin e kapitenit.

Nuk mungonte as një dhuratë me Sloganin Shqiperia si Europa ku të rinjtë i kanë dhuruar një kapelë

Në statuset e bëra në rrjetet sociale të rinjtë e FRPD-së shkruan: Edhe 100 kapiteni ynë!

Exit mobile version