Ballina Aktualitet Denoncimi: Kruja dhe Fushë-Kruja janë mbushur deng me hashash, policia operacione fasadë!

Denoncimi: Kruja dhe Fushë-Kruja janë mbushur deng me hashash, policia operacione fasadë!

Një denoncim i fortë ka ardhur nga një qytetarë, i cili shkruan se, Kruja dhe Fushë-Kruja janë mbushur deng me hashash ndërkohë që punëtorët të cilët punojnë në parcela paguhen me nga 2500 lekë për 8 orë punë në ditë.

denoncimin e ka bërë publik ish-kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan përkrah tij se se operacionet e policisë janë sa për sy e faqe, dhe shton se edhe drogën e prerë sa për luftë fasade e lë në vend që ta marrijn trafikantët.

Postimi i Berishës

Operacionet fasade antidroge te narkopolicise!

Miq, Narkopokicia ben sikur po lufton kanabisin. E verteta eshte se operacionet e saj jane sa per sy e faqe, pra thjeshte fasade. Jo vetem qe ajo nuk shkon te parcelat e medha por dhe drogen e prere sa per lufte fasade policia e le ne vend qe ta marrin trafikantet!

Ketu me poshte keni mesazhin dhe fotot qe deshmojne kete gje! sb

Pershendetje de keto foto jane bere ne fush kruje
Policia ka qen kontroll veqse e ka prere dhe nk e ka djegur Dmth i ka ndihmuar per ta korre demek se e ka shkatrruar parcelen Ketu vijne furgonat mbushen plot e perplot me njerez ne kamez Paga 2500 8 ore
Kruja dhe fushekruja jane te mbushura deng me hashash.

Exit mobile version