Berisha nxjerr videon e darkës së Dakos me kreun e bandës kriminale, Avdylaj

Ish-Kryeministri Berisha ka ndarë me ndjekesit e tij në rrjetin social Facebook një videoje që, sipas tij, është e festës së kreut të bashkisë së Durrësit me “Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral!”

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Vangush Dako Avdyli tha se nuk kishte takuar kurrë Astrit Avdylin ndërsa këtu po feston me të dhe Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral! Sb

Vangush Dako Avdyli tha se nuk kishte takuar kurre Astrit Avdylin ndersa ketu po feston me te dhe Avdylë e bandite te tjere te Durresit fitoren e krimit elektoral! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 11. Juni 2019