Shpërthen rrjeti: Nesër Biba do mbledhë KQZ-në për të shqyrtuar kërkesën e gruas së Gjuzit për divorc

Genc Sejko i njohur ndryshe dhe si ‘njeriu i memeve’ ka bërë një tjetër ironi epike pas vendimit të sotëm të KQZ-së, e cila jashtë çdo kompetence ligjore dhe institucionale nuk pranoi vendimin e presidentit Meta për çdekretimin e datës së zgjedhjeve.

Duke u nisur nga kjo ngjarje e pazakontë e institucionit të KQZ, Sejko me ironi shkruan se nesër ky institucion do të ketë në rend dite kërkesën e gruas së Kujtim Gjuzit për divorec.

Postimi i Sejkos

Nesër KQZ-ja do shqyrtojë kërkesën e gruas së Kujtim Gjuzit për divorc.

Screenshot 6 20