Të rinjtë “arrestojnë” Edi Ramën dhe Vangjush Dakon…

Ato po çojnë para kryeministrisë të futur në një kafaz, me rroba të burgosurish dy persona me maskat e Edi Ramës dhe Vangjush Dakos.

Ata janë urdheruesit dhe zbatuesit e planit për të blerë pushtetin me krimin.

Përsa kohë prokuroria i mbron ata, të rinjtë protestues kanë marrë vendimin për futjen e tyre në kafaz.

Aty ku e kane vendin horrat e Narkoshtetit! sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 8. Juni 2019

protest policia