Ballina Aktualitet Qytetarët shpërthejnë në revoltë ndaj Ramës në Facebook-un e tij…

Qytetarët shpërthejnë në revoltë ndaj Ramës në Facebook-un e tij…

Pas njoftimit të kryeministrit Rama për prezencën e tij në emisionin e gazetarit Sokol Balla, kanë shpërthyer reagimet e komentuesve dhe njdekësve të tij. Si rrallë herë, komentet në Facebook-un e Ramës nuk përmbanin më eufori dhe adhurim, por të gjithë e pyesnin vetëm për përgjimet e BILD-it.

Disa nga komentet…

‘Po për përgjimet do flasësh zoti Kryeministër’, është pyetja dhe komenti më i shpeshtë në njoftimin e tij.

“Para partizan se mbrapa vijn gjerman”.

“Po lere Sokol ballën po si tu duk Ronaldua dije me tre golshin ty pa zgjedhje si te been si mos been ne corben do e am prap cdo mengjes dhe nje Koker qep”.

“Na trego pak per kto qe po dali nga kazani Gjerman Gjushiii esht akullorja e ps”

“Zgjedhje 30 qershorit hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahapo kushte eshte partia kundeshtare qe populli te zgjedh, hahahahahahaha shume qersharake ka shkuar kjo puna ne shqiperi , te kishin dale ne ndonje vend tjeter keto skandale qe dolen ne shqiperi, do kishin perfunduar ne burg qeveria  kurse ju flisni per ideale dhe mandatim te dyte, ju pershndes, zoti Piktor”.

“Aaa ta futi sala me lulin te hoqen qafe nga politika me duket”.

“Kazan Kazan kazan”…

 

Exit mobile version