Vasili publikon videon: Shiheni me sytë tuaj kur në 12 maj 2019 Edi Rama mbronte Dakon…

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar sërish në rrjetet sociale për publikimin e përgjimeve nga gazeta gjermane “Bild”.

Përmes një videoje të postuar në profilin e tij, Vasili tregon se si kreu i qeverisë mbronte kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako, pjesë e përgjimeve të publikuara ditën e sotme.

“Shiheni me sytë tuaj kur në 12 maj 2019 Edi Rama mbronte Dakon në konferencë shtypi dhe gënjente sheshit”, shkruan nënkryetari i LSI.

Postimi i Petrit Vasilit

“Shiheni me syte tuaj kur ne 12 maj 2019 Edi Rama mbronte Dakon ne konference shtypi dhe genjente sheshit.

Shiheni Videon ku Edi Rama perbetohet paturpesisht se s’ka asnje bisede te Dakos me kriminelet,vecse thjesht permendet nga kriminelet ne bisedat e tyre.

Krahasojeni genjeshtren e paturp te Rames, me pergjimet e bera publike nga BILD-i gjerman, ku del e qarte,si drita e diellit, se Dako ka folur sa eshte shqepur me kriminelet”.

Shiheni me syte tuaj kur ne 12 maj 2019 Edi Rama mbronte Dakon ne konference shtypi dhe genjente sheshit.(VIDEO).Shiheni Videon ku Edi Rama perbetohet paturpesisht se s'ka asnje bisede te Dakos me kriminelet,vecse thjesht permendet nga kriminelet ne bisedat e tyre.Krahasojeni genjeshtren e paturp te Rames,me pergjimet e bera publike nga BILD-i gjerman, ku del e qarte,si drita e diellit, se Dako ka folur sa eshte shqepur me kriminelet.

Gepostet von Petrit Vasili am Mittwoch, 5. Juni 2019