Foto pas publikimit të përgjimeve nga Bild, Ramën nuk e mbjanë këmbët, i menderosur dhe…

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një foto ku duket kryeministri Rama në gjendje shoku pas publikimit të përgjimeve të Bild.

Rama vizitoi ditën e sotme banorët e fshatit Floq në Korçë, të cilët prej disa ditësh jetojnë në çadra pas tërmetit që lëkundi juglindjen e vendit.

Por që në nisje të vizitës, sapo doli nga makina, shefi i qeverisë u pa në një gjendje shëndetësore jo të mirë. Por përveçse ecjen që tregonte gjendjen e tij, Rama mbante të veshur edhe një antiplumb.

“Me antipumb dhe si i menderosur (i mbushur plot)! sb”, shkruan Berisha në një postim në Facebook ku ka publikuar edhe foton.