Basha pritet në Ambasadën e Vatikanit në Berlin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon një vizitë në Gjermani ku ka zhvilluar takime të shumta me personalitete të politikës dhe biznesit.

Ai ka zhvilluar edhe një takim në Ambasadën e Vatikanit në Berlin. Këtë njoftim Basha e ka bërë përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Postimi i plotë i kryetarit Basha

Mirënjohje dhe falenderime për pritjen në Ambasadën e Vatikanit në Berlin nga Nunci Apostolik Mons. Dr. Nikola ETEROVIĆ, në një takim dhe bashkëbisedim shumë miqësor.

62478578 1053655478156561 7972678470792642560 n